پروژه های اخیر

"شما "بیتااستپ" یکی از بهترین های طراحی و اجرا در صنعت را انتخاب نموده اید.!"

انتخاب مشــــــــــــــــکل پسندان

411

اجرا و نصب

گروه صنعتی بیتااستپ در زمینه تولیدات محصولات خود یک برند میباشد که در این زمینه کاری بدون واسطه در تولید و ساخت و اجرا و طراحی خود به تنهایی گام برداشته و با جدیدترین تکنولوژی ها همگام میباشد اجرای کار با بهترین کیفیت و دقت و نصب سریع از محاسن کار ما میباشد.

63

مشاوره

گروه صنعتی بیتااستپ درنظر دارد برای مشتریان خود در رابطه با نحوه طراحی و اجرای انواع پله گرد و متریال آنها مشاوره تلفنی ۲۴ ساعته رایگان دهد

52

گارانتی و خدمات پس از فروش

نصب و اجرا پایان کار ما نیست بلکه شروع تعهدات شرکت بیتااستپ در قبال مشتریان است . بیتااستپ در زمینه تولید و ساخت حرفه ای انواع پله و پله گرد تخصص بسیار دارد و همین امر باعث شده که نسبت به طراحی و محصولات و اجرای پروژه متعهد بوده و همیشه پاسخگوی مشتریان خود میباشد.

تمایل دارید پروژه تان را باما درمیان بگذارید؟ ما در خدمتیم

سازه های فلزی خاص

درب های ورودی آپارتمان و ساختمان های ویلایی میتواند نمایی از سلیقه شما در دکوراسیون داخلی منزل شما باشد درب های ورودی اولین تصویری هستند که میهمان یا خود شما از خانه تان میبینید پس انتخاب طرح و مدل شیک برای درب ساختمان نیاز به سلیقه و ایده های جدید دارد سبک های تلفیقی فرفورژه مدرن و…..

درب های منزل

درب های ورودی آپارتمان و ساختمان های ویلایی میتواند نمایی از سلیقه شما در دکوراسیون داخلی منزل شما باشد

درب های ورودی اولین تصویری هستند که میهمان یا خود شما از خانه تان میبینید پس انتخاب طرح و مدل شیک برای درب ساختمان نیاز به سلیقه و ایده های جدید دارد سبک های تلفیقی فرفورژه مدرن و درب…..

انواع پله

اجرای پله های مدرن باغ عکاس باشی، باغ تالار سمیعی،

کارخانه جات دخانیات شهرک صنعتی کاوه،

اجرای پله های کلاسیک کافه رُک،

پله میدان هفت حوض،

پله مدرن نیاوران چهارراه مژده، اجرای پله های مجتمع اداری مینو واقع در شهرک مریم اندیشه و …